Маленький великий герой (0+)

Маленький великий герой (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Маленький великий герой» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Маленький большой герой / Monkey King Reloaded

Маленьке мавпеня Санні від народження живе у просторому зоопарку. Тут є все, чого могла б бажати мавпяча душа, проте для Санні цього недостатньо. Він мріє про велике місто та великі пригоди. Якось йому таки випадає нагода і він опиняється у Нью-Йорку. Мавпеня мріяло не лише про пригоди. Не погано було б знайти тут друзів, та це виявляється не так вже й просто. Але ті, кого він зустріне, дійсно змінять його життя. Тікаючи від людей, які не готові прийняти нового городянина, Санні натрапляє на злого велетня. Ця істота прагне руйнувань і хаосу. Мало хто готовий вступити з ним у двобій, та Санні не злякався. Адже це Нью-Йорк – місто, де немає нічого неможливого для того, хто вірить у свої сили. Ну і у допомогу друзів, куди ж без них!

Анімаційний фільм «Маленький великий герой» створено спільно мультиплікаторами з Китаю та США. Мовою оригіналу мультфільм називається «Monkey King Reloaded». Режисерами стрічки стали новачки Фелікс Іп та Пол Ван.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США, Китай
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, сімейний
В головних ролях
-
Режисер
Фелікс Іп, Пол Ван
Сценарій
Фелікс Іп, Пол Ван
Прокат
З 09 серпня 2018, орієнтовно по 15 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 09 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
78 хв.
Вікові обмеження
0+