Король мавп

Король мавп (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Король мавп» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Король обезьян / Monkey King: The Hero

Земля перебуває в хаосі. Світом править кровожерливий Дракон. Люди, яким вдалося вижити в нерівному протистоянні, ховаються де тільки можуть. Одного разу маленький хлопчик брів навмання печерами Мармурових гір. Сам того не відаючи, він звільнив із 500-річного ув'язнення могутнього воїна – Короля мавп. Дізнавшись про це, Дракон зрозумів, що перемогу святкувати ще зарано – йому потрібно усмирити противника, який опинився на волі. До ув'язнення Королю мавп не було рівних ні в єдиноборствах, ані в магії. Але чи зможе він битися тепер? Чи не втратилася майстерність за довгі століття?

Мультфільм «Король мавп» створений китайськими мультиплікаторами. Головний герой вибраний не випадково – це герой давнього роману «Подорож на Захід», написаного ще в ХVI столітті китайським письменником та поетом У Чен'енем. В основу твору покладено давні казки та легенди, які століттями передавалися з вуст у вуста. Про цього героя вже знято анімаційні, художні і телевізійні фільми та серіали.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2015
Країна
Китай
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Ніккі Брайар, Федор Чін, Ніка Футтерман, Джеймс Хонг, Девід С. Юнг
Режисер
Тіан Сяо Пенг
Сценарій
Корі Едвардс, Тіан Сяо Пенг, Стефані Шех
Прокат
З 07 квітня 2016 по 13 квітня 2016
Знижки в будні весь день з
7 квітня 2016 р.
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
0+