Автомонстри

Автомонстри (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Автомонстри» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Монстр-траки / Monster Trucks

Хлопець на ім'я Тріпп (Тілл Лукас) відмінно розбирається в великих машинах. Весь вільний час він проводить в гаражі, де намагається зібрати з уламків монстр-трак. За допомогою захоплення він мріє прославиться і вибратися нарешті зі свого маленького містечка. На нафтовидобувній свердловині неподалік стається аварія, і після цього починають відбуватися незрозумілі події. У себе в гаражі Тріпп знаходить істоту, яка розуміється на гарних машинах. Ні на що не схожий монстр допомагає створити хлопцеві трак, якому немає рівних по прохідності і швидкості.

Сімейна фантастична комедія «Автомонстри» розповідає про хлопця, який сам збирає машини, і його незвичайного друга. Влітку 2013 року компанія Paramount Animation оголосила про початок роботи над новою франшизою з використанням анімації. До зйомок приступили в квітні 2014 року. Дата релізу переносилася кілька разів. Передбачається, що фільм вийде на екрани 16 березня 2017 року.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, комедія, сімейний
В головних ролях
Джейн Леві, Емі Райан, Лукас Тілл, Денні Гловер, Роб Лоу, Френк Уейл
Режисер
Кріс Уедж
Сценарій
Дерек Конноллі, Джонатан Айбел, Гленн Бергер
Прокат
З 05 січня 2017, орієнтовно по 22 лютого 2017
Прем'єрний період до
09 січня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
10 січня 2017 р.
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
12+