Морган

Морган (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Морган» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Морган / Morgan

У секретній лабораторії далеко від сторонніх очей працює група вчених-генетиків. Їм вдалося штучно синтезувати ДНК. На основі цієї ДНК створена людина – дівчина на ім'я Морган (Аня Тейлор-Джой). Такий експеримент перевершує найсміливіші очікування дослідників. Але є й зворотна сторона медалі. Ніхто точно не може сказати на що ж здатна Морган. І яка межа її можливостей. У лабораторію приїжджає Лі Уеверс (Кейт Мара), фахівець з усунення аварій. Її завдання – прийняти рішення що ж робити з експериментом. Чи варто продовжувати дослідження створеної штучно людини? Або ж варто знищити біоматеріал?

У 2014 році сценарій до фільму «Морган» потрапив до списку кращих не відзнятих сценаріїв року. Фантастичний трилер про створену штучно людину довірили зняти режисерові Люку Скотту. Це перша його робота для великого екрану. До зйомок приступили в травні 2015 року в Північній Ірландії.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер
В головних ролях
Роуз Леслі, Кейт Мара, Аня Тейлор-Джой, Пол Джаматті, Бойд Голбрук
Режисер
Люк Скотт
Сценарій
Сет В. Оуeн
Прокат
З 01 вересня 2016, орієнтовно по 21 вересня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
1 вересня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16+