Ранковий підйом

Ранковий підйом (2010) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ранковий підйом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Доброе утро /

Коли невтомного телепродюсера Бекі Фулер звільняють з програми місцевих новин, її кар'єра стає настільки ж безнадійною, як і її особисте життя. Влаштувавшись в третьосортне уранішнє шоу, Бекі вирішує реанімувати його, запросивши легендарного провідного Майка Помероя. На жаль, Майк відмовляється розповідати про моду, погоду і розпускати плітки про знаменитості. Це робить його співведуча Колін Пік, колишня королева краси і героїня уранішніх програм, яка в захваті від можливості поділитися зі світом свіжими «новинами».

В міру того, як ведучі вступають у війну спочатку за кадром, а потім і в ефірі, в життя Бекі входить любов до колеги по цеху Адама Беннета. І ось вже Бекі бореться за свої стосунки, репутацію, роботу і, природно, за долю шоу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2010
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, комедія
В головних ролях
Рейчел МакАдамс, Харрісон Форд, Дайан Кітон, Патрік Уілсон, Джефф Голдблюм, Ной Бін, Ванесса Аспіллага, Джефф Хіллер, Джон Пенкоу, Лінда Пауелл
Режисер
Роджер Мічелл
Сценарій
Алін Брош МакКенна
Прокат
З 13 січня 2011
Тривалість
102 хв.