Мордекай

Мордекай (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мордекай» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мордекай / Mortdecai

Головний герой комедії – Чарльз Мордекай (Джонні Депп). Він неперевершений хитрун і шахрай. Чарльз їздить по світу в надії знайти одну картину. Кажуть, у ній зашифрований код, за допомогою якого можна відшукати золото, заховане нацистами. Завдяки своїй чарівності та кмітливості герой легко входить у довіру, а також спритно позбувається від переслідувань із боку спецслужб кількох держав.

Комедія «Мордекай» про чарівного шахрая знята за мотивами трилогії британського коміка Кирила Бонфільолі. Письменницька діяльність була не єдиним його захопленням. Фехтувальник, арт-дилер, актор і редактор наукової фантастики, він прославився саме своїми гумористичними розповідями. За життя він написав три книги про шахрая Мордекая, четверту закінчити не встиг і її дописував Крейг Браун, який і став сценаристом картини. Режисуру довірили Девіду Кеппу («Парк Юрського періоду», «Іграшкові солдатики»).

imbd_logo Created with Sketch.
5.5/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, комедія
В головних ролях
Джонні Депп, Олівія Манн, Обрі Плаза, Юен МакГрегор, Гвінет Пелтроу, Пол Беттані
Режисер
Девід Кепп
Сценарій
Ерік Аронсон, Кирил Бонфільолі, Крейг Браун
Прокат
З 25 червня 2015
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
- років