Він і Вона (16+)

Він і Вона (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Він і Вона» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Он и Она / Mr and Mme Adelman

Події фільму розгортаються в Парижі. Відносини між Віктором (Ніколя Бедос) і Сарою (Дорія Тільє) зав'язалися випадково. Тоді в барі вони ще не знали, що їхні життєві інтереси настільки близькі. Віктор – письменник-початківець, а Сара – магістр з класичної літератури. Познайомившись ближче, вони вже не змогли жити одне без одного. Та попри 45-річний досвід відносин, їхні почуття не згасли.

Мелодрама «Він і Вона» є дітищем француза Ніколя Бедоса. Ідею створити подібний проект він виношував з 15 річного віку. Фільм є його дебютною роботою як режисера і композитора. Крім цього, він написав до фільму сценарій в співавторстві з Дорією Тільє. Удвох вони виконали головні ролі у фільмі. Картина охоплює 45-річний відрізок часу, тому акторам, щоб виглядати правдоподібно, доводилося по 6-7 годин на день проводити в кріслі гримера. Щоб краще вжитися в роль, Дорія Тільє на деякий час повернулася до занять в театральному училищі, яке закінчила.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Бельгія, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Дорія Тільє, Ніколя Бедос, Дені Подалідес, Антуан Гуі, Жак Ланж, Крістіана Мілле
Режисер
Ніколя Бедос
Сценарій
Ніколя Бедос, Дорія Тільє
Прокат
З 06 липня 2017, орієнтовно по 09 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 06 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16+