Вартовий місяця

Вартовий місяця (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вартовий місяця» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Хранитель луны / Mune, le gardien de la lune

Існує в світі планета, де день і ніч змінюють одне одного не в суворій послідовності, а так, як захочуть хранителі світил. Юного Мьюна цілком влаштовувало його скромне життя, тому призначення його на роль хранителя місяця стало сюрпризом. І хто б міг подумати, що в перший день хлопець загубить довірений йому місяць. Скориставшись розгубленістю, цар підземного світу викрадає і сонце. Врятувати світ від занурення в пітьму мало кому під силу. І це точно не справа боязкого Мьюна. Та що ж робити, коли саме він став причиною катастрофи? Вибору немає! Заручившись підтримкою хранителя сонця, герой вирушає на пошуки загубленого.

Для більшості тих, хто працював над створенням «Вартовий місяця» мультфільм став першим досвідом роботи у цьому жанрі. В оригінальній версії мультфільму головний герой говорить голосом Омара Сі («1+1»). Для актора, батька чотирьох дітей, озвучка мультфільмів справа звична.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2015
Країна
Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Омар Сі, Ізіа Іжлен, Майкл Грегоріо, Шафик Ахмад
Режисер
Олександр Ебоян, Бенуа Філіппон
Сценарій
Жером Фанстен, Бенуа Філіппон
Прокат
З 28 травня 2015 по 17 червня 2015
Знижки:
На всі сеанси встановлені мінімальні ціни відповідно до договору з дистриб'ютором, нижче яких кінотеатр не має права опускати ціни
Тривалість
85 хв.