Мир Вашому дому (12+)

Мир Вашому дому (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мир Вашому дому» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мир Вашему дому / Мир Вашому дому

Події фільму розгортаються на початку ХХ століття. Молочник Тев'є (Євген Князєв) живе в невеликому селі. Особливих статків у нього немає і ніколи не було. Зате є сім дочок. Тев'є мріє вдало видати їх заміж за заможних наречених. Але дівчата мають своє уявлення про щастя і благополуччя.

В основу сюжету сімейної комедії «Мир Вашому дому» покладена п'єса російського драматурга Григорія Горіна, яка в свою чергу заснована на творі Шолом-Алейхема «Тев'є-молочник». Сценарій написали спільно Олександр Кузнєцов, Володимир Лерт і Андрій Савенко. Режисером картини став Володимир Лерт - американський режисер і сценарист. Він народився в Ризі і на початку 90-х емігрував до США. У 2012 році фільм став переможцем конкурсного відбору Держкіно, завдяки чому з 20 млн. гривень, витрачених на виробництво картини, половину грошей надала держава. Зйомки проходили в музеї під відкритим небом «Пирогово», будови якого стали кращими декораціями села початку минулого століття.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
трагікомедія
В головних ролях
Євген Князєв, Володимир Долинський, Віктор Андрієнко, Андрій Кайков, Антон Шагін
Режисер
Володимир Лєрт
Сценарій
Олександр Кузнєцов, Володимир Лерт, Андрій Савенко
Прокат
З 26 жовтня 2017, орієнтовно по 08 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
12+