Мій улюблений динозавр (12+)

Мій улюблений динозавр (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мій улюблений динозавр» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мой любимый динозавр / My Pet Dinosaur

Хлопчик Джейк живе у невеличкому австралійському містечку. Як і всі ходить до школи та днями ганяє на велосипеді. Він любить хімію і всілякі досліди. Але одного разу щось пішло не так і він, сам не розуміючи як, створив динозавра. Миле малесеньке створіння стало його хатнім улюбленцем. Потай від батьків та усіх дорослих, Джейк доглядав за істотою. Але рости вона почала приголомшливими темпами. Та й інтерес до тваринки почали проявляти не тільки його найближчі друзі. Коли в гості до хлопця завітали військові, настав час перевірити дружбу на міцність. Ціль військових – вилучити динозавра для своїх експериментів.

Пригодницький сімейний фільм «Мій улюблений динозавр» знято австралійцем Меттом Драммондом. Це друга його робота на великому екрані. Дебютна стрічка, у якій також йшлося про динозаврів, була доволі успішною. До написання сценарію наступного свого фільму Драммонт приступив у 2015 році. Тоді ж почались перші підготовчі роботи. Знімати почали у січні 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Австралія
Озвучений
українською мовою
Жанр
пригоди, сімейний, бойовик
В головних ролях
Джоенн Семюел, Девід Робертс, Бет Чемпіон, Роуленд Холмс, Аннабель Вулф
Режисер
Метт Драммонд
Сценарій
Метт Драммонд
Прокат
З 14 грудня 2017, орієнтовно по 20 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 14 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
12+