Жага швидкості

Жага швидкості (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Жага швидкості» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Жажда скорости / Need for Speed

У центрі сюжету картини «Жага швидкості» Тобі Маршалл (Аарон Пол) – автомеханік та вуличний гонщик. Діловий партнер, якому від завжди довіряв, підставляє головного героя і той опиняється за гратами. Вийшовши на свободу, Тобі вирішує попри що помститися кривднику. Він подає заявку на участь у перегонах і його чекає подорож дорогами країни, постійний рух уперед, коли з дня у день потрібно додавати швидкості.

Зйомки бойовика «Жага швидкості» стали можливими після того, як кінокомпанія DreamWorks придбала права на екранізацію гри у її творців – компанії Electronic Arts. Починаючи з 1994 року, відеогра про перегони тримає пальму першості та лишається самою успішною у своєму жанрі. Більше того, разом з усіма своїми продовженнями та спін-оффами, «Need for Speed» являється однією з найбільш популярних ігор у світі за весь час. Режисерське крісло зайняв Скотт Во («Закон доблесті»), у послужному списку якого багато акторських робіт («Двохсотлітній чоловік»). Зйомки почалися у квітні 2013 на дорогах штату Каліфорнія та тривали менше 4х місяців. На роль головного героя творці фільму затвердили Аарона Пола, який виявився переконливішим у ролі гонщика, ніж Тейлор Кітч, Ліам Хемсворт, Брентон Туейтс та Люк Брейсі.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик
В головних ролях
Аарон Пол, Дакота Джонсон, Сер Маджор, Імоджен Путс, Домінік Купер, Майкл Кітон
Режисер
Скотт Во
Сценарій
Джордж Гейтінс, Джон Гейтінс, Джордж Нолфі
Прокат
З 13 березня 2014
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
14 років