Незвичайна подорож Cерафими

Незвичайна подорож Cерафими (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Незвичайна подорож Cерафими» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Необыкновенное путешествие Cерафимы / Необыкновенное путешествие Серафимы

Сіма Воскресенська лишилася без батьків у ранньому дитинстві. Вона живе у дитячому будинку і зберігає єдине нагадування про свою сім'ю – натільний хрестик. Разом з Сімою у дитячому будинку живе Рита, яка одного разу розповідає їй, що будинок повний секретів і у ньому живуть привиди. Подруга пропонує Сімі відправитися у загадкову таємну комірчину під сходами, щоб подивитися на одного з них. З цього моменту Серафима опиняється у вирі неймовірних подій, які дозволять їй пролити світло на таємницю дитячого будинку і долю батьків.

Над мультфільмом «Незвичайна подорож Серафими» працювали російські аніматори, яких підтримав фонд, що носить ім'я преподобного Серафима Саровського, а також Міністерство культури Росії. Перед початком зйомок стрічки її творці побували у Сарові і Дівєєві, а також в інших місцях, де ступала нога православного святого. За словами продюсерів мультфільму, його автори хотіли об'єднати у своїй роботі кілька жанрів – історична розповідь і захоплюючі пригоди.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2015
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
мультфільм, фентезі, пригоди
В головних ролях
Олександр Михайлов, Аліна Михайлова, Вікторія Дробіна, Віра Васильєва
Режисер
Сергій Антонов
Сценарій
Тимофій Веронін, Віктор Стрельченко
Прокат
З 27 серпня 2015
Тривалість
75 хв.
Вікові обмеження
6 років