Нереальне кохання

Нереальне кохання (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нереальне кохання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Нереальная любовь /

Комедія «Нереальне кохання» знята за сценарієм письменниці Оксани Робськи, яка раніше уже працювала над фільмом «Про любоff». Цей факт таки може стати запорукою успіху стрічки. Книжки авторки («Casual», «Zaмуж за мільйонера», «Про ЛюбOFF/ON») зазвичай викликають і гнів, і оплески одночасно. Цього разу, як і завжди, мова піде про світське життя, бізнес-тусовки, елітні форуми та спроби жінок підкорити чоловічі серця.

Це історія сучасної Попелюшки. Колишні однокласниці Мира та Ольга зустрічаються через 10 років після випускного. Різниця між ними кардинальна. Беручи приклад з подруги, сіренька мишка перетворюється на розкішну світську левицю. Дівчата їдуть у Сочі на бізнес-форум, щоб знайти і підкорити того єдиного і неповторного, кого, здається, даремно прочекали все життя. Питання в тому, чи чекає на них у вирі цієї романтики щасливий і казковий кінець?

imbd_logo Created with Sketch.
3/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
комедія , мелодрама
В головних ролях
Марина Александрова , Єгор Бероєв , Равшана Куркова , Гоша Куценко , Яніна Студіліна , Ігор Верник , Оскар Кучера , Катя Король , Волга Король , Єгор Пазенко
Режисер
Арман Геворгян
Сценарій
Оксана Робскі
Прокат
З 13 лютого 2014 по 05 березня 2014
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
14 років