Новизна (16+)

Новизна (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Новизна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Newness

Події розгортаються у наші дні у Лос-Анджелесі. Мартін (Ніколас Холт) та Габі (Лайа Коста) звикли шукати собі партнерів для сексу через додаток у телефоні. Вибір обмежений хіба що твоїми вподобаннями, а зобов’язань жодних. Познайомившись аби провести разом кілька годин, вони вирішують зустрітися ще раз. Почуття підштовхують їх до того, аби будувати стосунки, але досвід веде протоптаною стежкою. Ревнощів, непорозуміння та образ не уникнути. Та й лишати один одного Мартін та Габі не хочуть.

Мелодрама «Новизна» покаже людські стосунки у такому форматі, який для багатьох став способом життя, але говорити про це відкрито поки що не всі наважуються. Актуальна тема зацікавила режисера Дрейка Дорімуса («Рівні») та сценариста Бена Джонса. За свою роботу «Краса всередині» Дорімус отримав нагороду Венеціанського фестивалю у 2012 році. Прем’єрний показ стрічки «Новизна» відбувся в січні 2017 року на кінофестивалі Санденс.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Ніколас Холт, Лайа Коста, Кортні Ітон, Меттью Ґрей Ґублер, Джессіка Хенвік, Денні Г'юстон
Режисер
Дрейк Дорімус
Сценарій
Бен Йорк Джонс
Прокат
З 21 грудня 2017, орієнтовно по 27 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 21 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
16+