Незламна

Незламна (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Незламна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Незламна /

Фільм знайомить глядачів із найуспішнішою жінкою-снайпером у світовій історії. Початок війни застав тендітну аспірантку історичного факультету Київського університету Людмилу (Юлія Пересильд) в Одесі. Без роздумів вона іде добровольцем на фронт і стає снайпером. На рахунку дівчини понад 300 смертельних попадань у супротивника. Але не вогонь у відповідь стає головним випробуванням її життя, а страх за життя коханої людини. Після важкої контузії Людмила залишає фронт. У 1942 дівчину відправляють в США у складі військової делегації і вона стає першою громадянкою СРСР, яка гостювала у Білому домі і стала подругою Елеонори Рузвельт.

Біографічна драма «Незламна» про життя легендарного снайпера Людмили Павличенко – спільна робота українських і російських кінематографістів. Постановку довірили українському режисерові Сергію Мокрицькому. Зйомки картини проходили в кінці 2013-початку 2014 року в Києві, Одесі, Кам'янці-Подільському та Севастополі.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2015
Країна
Україна, Росія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
військовий, бойовик, мелодрама, драма
В головних ролях
Юлія Пересильд, Євген Циганов, Джоан Блекхем, Микита Тарасов, Віталій Лінецький
Режисер
Сергій Мокрицький
Сценарій
Єгор Олесов, Максим Данькевич, Максим Бударин, Леонід Корін
Прокат
З 02 квітня 2015 по 29 квітня 2015
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
14 років