Нік Кейв: Ще один раз з почуттями (англійською мовою)

Нік Кейв: Ще один раз з почуттями (англійською мовою) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нік Кейв: Ще один раз з почуттями (англійською мовою)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ник Кейв: Еще один раз с чувствами (на английском языке) / Nick Cave: One More Time With Feeling

8 вересня майже одночасно в 700 кінотеатрах у всьому світі тисячі меломанів прилипнуть до екранів. Вони будуть першими, кому випаде можливість відчути на собі новий альбом Nick Cave and the Bad Seeds «Skeleton Tree».

Фільм «Нік Кейв: Ще один раз з почуттями» на великому екрані буде показаний лише один раз — безпосередньо за день до релізу альбому. Всі 16 пісень зі «Skeleton Tree», інтерв'ю, думки та закулісні моменти — під пильним поглядом досвідченого режисера Ендрю Домініка.

Робота над шістнадцятим студійним альбомом Nick Cave & The Bad Seeds тривала з кінця 2014-го року на Retreat Studios у Брайтоні на тлі трагічних життєвих подій самого Ніка, який втратив 15-річного сина влітку 2015-го. Це змінило початкову концепцію фільму та перетворило його на глибоке занурення у почуття та переживання колективу та їхні музичні рефлексії. Переплетіння кольору та ЧБ, крихкості та життя у документально-наративній картині, сповненій магією Ніка Кейва та The Bad Seeds.

imbd_logo Created with Sketch.
8.3/10
Рік
2016
Країна
Великобританія, Франція
Мова дублювання
оригінал з англійськими субтитрами
Жанр
документальний, музика
В головних ролях
Нік Кейв, The Bad Seeds
Режисер
Ендрю Домінік
Прокат
З 08 вересня 2016 по 11 вересня 2016
Прокат у Києві, Харкові та Львові Форум до
11 вересня 2016 р.
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
0+