Микита Кожум'яка

Микита Кожум'яка (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Микита Кожум'яка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Микита Кожумяка

Колись Кирило Кожум'яка переміг страшного змія. 12-річний Микита, його син, про такий подвиг може тільки мріяти. На жаль, хлопчик не успадкував від батька ні його комплекції, ні його сили. Але хоробрості та цілеспрямованості юнакові з верхом вистачить, щоб урятувати свою землю від нової біди. Микита вирушить у таємничий ліс. І хоча на початку шляху єдиним його помічником та другом було теля Чубик, на кінець подорожі в нього з'явиться багато вірних друзів.

Виробництво мультфільму «Микита Кожум'яка» розпочали 2007 року. В основу сюжету ліг однойменний твір Антона Сіяники, сучасного українського дитячого письменника. Фінансова криза залишила команду без інвестування, і роботи було призупинено. 2011 року проект викупила студія «Панама Гран Прі», але фінансування все ще бракувало. Дистриб'юторська компанія Ukrainian Film Distribution вдихнула в проект життя. Прем'єру заплановано на 29 грудня 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2016
Країна
Україна
Озвучений
українською мовою
Жанр
мультфільм, комедія, сімейний, фентезі, пригоди
Режисер
Манук Депоян
Сценарій
Олена Шульга
Прокат
З 13 жовтня 2016, орієнтовно по 21 грудня 2016
Прем'єрний період до
19 жовтня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
20 жовтня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
0+