Виходу немає

Виходу немає (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Виходу немає» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Выхода нет / No Escape

Американець Джек Двайер (Оуен Вілсон) разом зі своєю дружиною Енні (Лейк Белл) і двома дочками лишають все і виїжджають в Південно-Східну Азію, щоб почати життя спочатку. Кілька років тому Джек би не повірив, що на його сім'ю чекають зміни. Однак, голова сімейства навіть уявити не міг наскільки сильними вони будуть. Військовий переворот, що охопив країну, відразу перетворює розмірене життя на пекло. Рятуватися від розлючених озброєних повстанців найскладніше іноземцям.

Трилер «Виходу немає» про американську сім'ю в центрі збройного конфлікту – це дітище братів Дрю і Джона Еріка Даудлів. Режисуру взяв на себе Джон Ерік Даудл, а сценарій родичі писали спільно. У 2012 році стало відомо, що головну роль в картині виконає Оуен Вілсон та відступить тим самим від звичного комедійного амплуа. Для зйомок обрали Таїланд, оскільки, на думку творців фільму, саме тайські фахівці найбільш професійно здатні втілити їх ідею.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Оуен Вілсон, Лейк Белл, Пірс Броснан, Стерлінг Джерінс, Спенсер Гаррет, Карен Джемма Доджсон
Режисер
Джон Ерік Даудл
Сценарій
Джон Ерік Даудл, Дрю Даудл
Прокат
З 01 жовтня 2015 по 07 жовтня 2015
Знижки в будні весь день з:
5 жовтня 2015 р.
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
16 років