Ной

Ной (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ной» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ной / Noah

Епічна драма «Ной» показує біблійного героя Ноя (Рассел Кроу) у найвідповідальніший період його життя. Разом зі своєю дружиною Ноемою (Дженніфер Коннеллі) він – напрочуд порядна, чесна та справедлива людина – виховує трьох синів та прийомну доньку. Сучасний світ тоне у гріхах, і в той самий час чоловік постійно бачить картини всесвітнього потопу, який знищить усіх живих істот на планеті. Бажаючи врятувати свою родину, а також усіх тварин, яких тільки зможе, він починає грандіозне будівництво. Потрібно збудувати ковчег, який зможе вмістити не тільки людей та тварин, але й запас продуктів на період, точно вирахувати який ніхто не в змозі.

Ідея створити фільм «Ной» на основі біблійного сюжету народилася у 2007 році. В одному з інтерв’ю режисер картини Даррен Аронофскі («Реквієм за мрією», «Чорний лебідь») зізнався, що цей біблійний пророк вражав його з самого дитинства. Цікаво, що Рассел Кроу та Дженніфер Коннеллі, що виконали ролі Ноя та його дружини, вже грали подружжя у фільмі «Ігри розуму». Зйомки розпочалися влітку 2012 року та проходили у Південній Ісландії, а також у США. Сам ковчег збудували у Національному історичному парку у Верхньому Брукліні у Нью-Йорку.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, драма
В головних ролях
Рассел Кроу, Емма Уотсон, Логан Лерман, Дженніфер Коннеллі, Ентоні Хопкінс, Кевін Дюран
Режисер
Даррен Аронофскі
Сценарій
Даррен Аронофскі, Ері Хендел
Прокат
З 27 березня 2014
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
14 років