Ніч Святого Валентина

Ніч Святого Валентина (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ніч Святого Валентина» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ночь Святого Валентина / Ніч святого Валентина

Кохання – найпрекрасніше із почуттів, яке може відчувати людина. Коханню присвячені вірші та романи, музика, танці, картини... А також найромантичніше свято – день святого Валентина. Усі проводять його по-різному. Але для багатьох день закоханих стає особливим у стосунках із коханою людиною. Про те, як проводять цей день деякі кияни, можна побачити в чотирьох кіноновелах.

Романтична комедія «Ніч святого Валентина» складається з чотирьох кіноновел, об'єднаних загальним сюжетом. За словами сценариста Максима Данкевича («Незламна»), це історія про те, що важливо не здаватися на шляху до свого щастя. Картину повністю знімали в Києві. Головні ролі дісталися Кирилу Кяро («Нюхач», «Зради», «Ліквідація») та Даші Астаф'євій. Дівчина зізнається, що пропозицію зіграти в картині прийняла не вагаючись, знаючи, наскільки талановиті та професійні люди працюють на проекті.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Україна
Субтитрований
українською мовою
Жанр
комедія, мелодрама
В головних ролях
Кирил Кяро, Даша Астаф'єва, Віктор Андрієнко, Олена Турбал, Наталія Денисенко, Валентина Марініна
Режисер
Карп Якін, Дар'я Лукашенко
Сценарій
Володимир Нагорний
Прокат
З 10 березня 2016 по 30 березня 2016
Прем'єрний період до
16 березня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
17 березня 2016 р.
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+