Повітряний маршал

Повітряний маршал (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Повітряний маршал» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Воздушный маршал / Non-Stop

Назва фільму «Повітряний маршал» – це посада головного героя Біла Маркса (Ліам Ніссон). Його робота полягає в охороні безпеки на бортах авіалайнерів під час рейсу. Звичайний перліт Нью-Йорк – Лондон перетворюється для Маркса на перевірку на міцність. Терорист погрожує вбивати по одному пасажирів, поки на його рахунок не надійдуть певні кошти. Все б нічого і досвідчений маршал готовий до протистояння зі злочинцем, але банківський рахунок відкритий саме на його ім’я. І тепер саме його звинувачують у захопленні літака. І лише одна людина на борту вірить у його непричетність.

Режисером американо-французького фільму став Хауме Кольєт-Серра («Невідомий», «Гол 2: Життя як мрія»). У числі продюсерів і сценаристів, що працювали над фільмом – Джоел Сілвер, у послужному списку якого «Міцний горішок», 2 частини «Смертельної зброї», «Хижак». Зйомки фільму почалися у листопаді 2012 та проходили у Нью-Йорку, у тому числі на території аеропортів. Робота на майданчику зайняла близько 3 місяців.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2014
Країна
США , Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик , трилер , детектив
В головних ролях
Джуліанна Мур , Ліам Нісон , Енсон Маунт , Мішель Докер , лупить Ніонго , Бар Пали , Корі Столл , Скут МакНейрі , Джон Абрахамс , Фініс Ейвері
Режисер
Хауме Кольет - Серра
Сценарій
Джон В. Річардсон , Крістофер Роач , Райан Енгл
Прокат
З 13 березня 2014
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
14 років