Норм та незламні

Норм та незламні (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Норм та незламні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Норм и Несокрушимые / Norm of the North

Білий ведмідь Норм – відомий добряк. Але замість того щоб захоплюватися його простодушністю та відкритістю, всі довкола тільки й знають, що кепкують над ним. То й що, що він не вміє полювати! Зате він краще від усіх може знайти спільну мову з ким завгодно. Коли над рідною Арктикою нависла загроза – жадібний містер Грін захотів збудувати тут ціле місто – став потрібен той, хто зможе захистити рідні краї. Боротися з людьми важко, та й навряд чи вийде. А ось переконати їх не приїжджати на Північ – завдання здійсненне. І кому, як не Норму, довірити таку відповідальну місію? У помічники собі ведмідь вибрав енергійних та невгамовних лемінгів. Тепер Норм має вирушити в Нью-Йорк, щоб там переконати містера Гріна забути про свої плани.

Над мультфільмом «Норм та Незламні» про пригоди арктичного ведмедя працювала команда мультиплікаторів із Індії та США. З метою просування нових героїв було запущено два мобільних додатки.

imbd_logo Created with Sketch.
3.6/10
Рік
2016
Країна
Індія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Роб Шнайдер, Хезер Грем, Кен Жонг, Білл Найі, Колм Міні, Лоретта Дівайн
Режисер
Тревор Уолл
Сценарій
Даніель Алтіре, Стівен Алтіре, Malcolm T. Goldman
Прокат
З 31 березня 2016 по 06 квітня 2016
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+