Вікінги

Вікінги (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вікінги» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Викинги / Northmen - A Viking Saga

У центрі сюжету бойовика – група вікінгів. Вони покинули рідні землі у пошуках кращого життя і були готові до того, що їм доведеться відстоювати своє право на життя зі зброєю в руках. Їх судно потонуло під час сильного шторму, але, поборовши стихію, воїни зуміли вибратися на сушу. На незнайомих землях героїв зустріли як ворогів. Першу битву вікінги виграли, не дивлячись на чисельну перевагу супротивника. Більше того, в полоні у них опинилася дочка місцевого короля. На пошуки непроханих гостей відправляються кращі воїни королівства. За голови чужинців оголошено винагороду і тепер кожна зустріч вікінгів із місцевими вояками може стати останньою битвою в їх житті.

Пригодницький бойовик «Вікінги» – спільна робота кінематографістів із трьох країн – Швейцарії, Німеччини і ПАР. Вікінги, які вирушали в плавання в пошуках кращого життя, неодноразово ставали героями літературних творів. Інтерес до скандинавських воїнів посилився у 19 столітті і актуальний донині.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Швейцарія, Німеччина, ПАР
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, пригоди
В головних ролях
Джеймс Нортон, Райан Квантен, Чарлі Мерфі, Ед Скрейн, Том Хоппер, Кен Дюкен
Режисер
Клаудіо Фах
Сценарій
Бастіан Цах, Матіас Бауер, Клаудіо Фах
Прокат
З 13 листопада 2014 по 26 листопада 2014
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
16 років