Про що мовчать дiвчата

Про що мовчать дiвчата (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Про що мовчать дiвчата» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

О чём молчат девушки / О чём молчат девушки

Героїні фільму "Про що мовчать дівчата" втомилися від суєти і рутини. Чотири подруги вирішують втекти на вихідні із запорошеного міста, помандрувавши до Іспанії. Ніжачись під м'яким сонцем, слухаючи шум прибою, в SPA і за коктейлями, дівчата неодмінно захочуть поділитися тим, про що зазвичай мовчать. Поїздка наповнюється непередбачуваними пригодами: з утечею з під вінця, гонитвою і навіть пограбуванням.

Комедія "Про що мовчать дівчата" знімалася більшою мірою в Іспанії. Режисер картини Карен Оганесян зізнається, що йому нелегко далося осягнення таємниць жіночої душі. Виконавиці головних ролей запевняють у своїх інтерв'ю, що при перегляді фільму глядачі будуть сміятися не тільки над героями, але і над собою, пізнаючи себе в тих чи інших ситуаціях. Творці не сумніваються в успіху комедії і планують незабаром почати роботу над продовженням історії про чотирьох подруг.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал (російська мова)
Жанр
комедія
В головних ролях
Юлія Пересільд, Олеся Судзіловська, Ольга Смирнова, Таїсія Вілкова, Михайло Пореченков, Ольга Тумайкіна
Режисер
Карен Оганесян
Сценарій
Ірина Пивоварова, Сергій Калужанов
Прокат
З 07 березня 2013
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
14 років