Окулус

Окулус (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Окулус» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Окулус / Oculus

Головні герої фільму «Окулус» – брат та сестра що стали свідками жорстокого вбивства власних батьків. Багато років тому Кайлі (Карен Гіллан) та Тім (Брентон Туейтес) побачили те, чого краще було б не бачити і дорослим, не кажучи вже про дітей. Після того, як на їхніх очах загинули батьки, брат з сестрою тривалий час проходили реабілітацію у психіатричній лікарні. Повернувшись до нормального життя, вони так і не змогли забути жахів дитинства. Одного разу Кайлі вирішила довести, що причиною страшної трагедії став привид, що виходить із дивного дзеркала, яке досі висить у їхньому старому будинку.

Жахливчик про те, як довго тримаються у пам’яті подробиці страшного вбивства, побаченого в дитинстві – дітище Майка Фленегана. За час кар’єри він спробував себе в усіх кіно-професіях. У даному ж проекті виступив режисером та співавтором сценарію. Серед залучених акторів жоден раніше не мав досвіду зйомки у фільмах жахів.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Карен Гіллан, Кеті Сакхофф, Брентон Туейтес, Джеймс Лефферті, Рорі Кокрейн
Режисер
Майк Фленеган
Сценарій
Майк Фленеган, Джефф Ховард, Джефф Сейдман
Прокат
З 10 квітня 2014 по 23 квітня 2014
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
18 років