Одесити на Донбасі (12+)

Одесити на Донбасі (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Одесити на Донбасі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Одесситы на Донбассе / Одесити на Донбасі

«Одесити на Донбасі» – повнометражний документальний фільм, створений Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Держкіно.

Головні герої фільму – одесити, які брали участь у бойових діях в зоні АТО: Дмитро Олегович, Євген Титаренко, Роман Колдомасов, Євген Лата, Андрій Скороход, Віктор Погодін, Дмитро Васильєв. Всі вони дуже різні, й причини поїхати на фронт у кожного свої. У кожного своя «військова історія»: хтось отримав тяжкі моральні та фізичні травми, а комусь навіть вдалося знайти в пережитих труднощах додаткову мотивацію для життя та творчості. Хтось готовий повернутися в зону АТО і продовжувати боротьбу, а комусь ніколи більше не побачити рідне місто. Деякі герої, які повернулися до мирного життя, зрозуміли, що війна для них, як і для країни, ще не закінчена. Тому що «свої» іноді можуть бути не менш жорстокими, ніж «чужі».

Сценаристами фільму є Олександр Лірчук, Юлія Коршунова. Операторами – Максим Савченко, Антон Борисюк. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера». Зйомки фільму проходили в Києві, Дніпрі, Одесі, а також на передовій в зоні АТО.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
драма
В головних ролях
Дмитро Олегович, Євген Титаренко, Роман Колдомасов, Євген Лата
Режисер
Олександр Авшаров
Сценарій
Олександр Лірчук, Юлія Коршунова
Прокат
З 30 листопада 2017, орієнтовно по 06 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
56 хв.
Вікові обмеження
12+