Самотній за контрактом

Самотній за контрактом (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Самотній за контрактом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Одинок по контракту /

Головний герой фільму – молодий та успішний лідер рок-гурту «Серце міста» Слава Лєбєдєв (Вацлав Верхол). Популярність колективу, а особливо соліста, зростає з кожним днем, а від фанаток немає відбою. Проте Ліля Фіалко (Ольга Лерман) закохується в Славу нічого не знаючи про його популярність. Захоплені одне одним, вони про все забувають. Проте дещо все ж таки доведеться згадати. Продюсер нагадує хлопцю про умови контракту. Слава не може не лише одружитися, але й мати стосунки з дівчиною, аби не порушувати сценічний образ. Що виявиться важливішим для героя – почуття чи кар’єра?

Романтична комедія «Самотній за контрактом » створена спільно Новим каналом та кінокомпанією «FILM.UAGroup». Фільм повністю знято на вулицях Києва влітку 2013 року. Головна чоловіча роль у картині дісталася поляку Вацлаву Верхолу, який з цієї нагоди старанно вчив мову. Творці комедії запевняють, що кращого видовища для побачення годі й шукати.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія, мелодрама
В головних ролях
Ольга Мерман, Вацлав Верхол, Ольга Тумайкіна, Сергій Перегудов, Андрій Самінін
Режисер
Євген Матвієнко
Прокат
З 04 вересня 2014 по 10 вересня 2014
Тривалість
103 хв.