Однокласники.ru: НаCLICKай удачу

Однокласники.ru: НаCLICKай удачу (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Однокласники.ru: НаCLICKай удачу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Одноклассники.ru: НаCLICKай удачу /

Сьогодні все, що у статусі напишеш, – це все правда. «Однокласники.ru: НаCLICKай удачу», – це крута російська комедія про хлопчика, який раптом отримує все, чого забажає, варто йому лише клікнути в потрібному місці на сайті! Фільм від продюсерів стрічок «ЖАRА» та «ДухLess», які дуже непогано пройшли в українському прокаті. Яскравий акторський склад заслуговує на повагу: Петро Федоров, Федір Бондарчук, Жанна Фріске, Ксенія Собчак, Сергій Друзьяк, Олександр Ревва, Тіматі і Snoop Lion aka Snoop Dogg.

Копірайтер Льоша – невдаха. «Однокласники.ru: НаCLICKай удачу» – кіно якраз про те, як він зі шкіри лізтиме, лише б вибратись з чорної смуги. Навіть порятунок собачки обернувся для нього дурною бійкою. Як з'ясувалося, хазяїн пса непогана людина. Він дарує Льоші ноутбук. Тут-то все і починається! Він пише слова, а вони справджуються! Кралі, машини, будинок, бабло – все, що захочеш. Головна мета – знайти гідну роботу і завоювати кохання Маші. Але Маша уже має принца, і Федір ненавидить Льошу з першого зустрічі. До того ж Федір – Льошин шеф. Чи допоможе магія у стосунках з жінками, ми дізнаємося уже дуже скоро.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Петро Фьодоров, Федір Бондарчук, Корнелія Поляк, Сергій Друзьяк, Тіматі, Снуп Догг, Сергій Ніконенко, Олександр Ревва
Режисер
Павло Худяков
Сценарій
Таїр Мамедов, Павел Худяков, caxap.1kg
Прокат
З 12 грудня 2013
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
14 років