Однокласниці

Однокласниці (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Однокласниці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Одноклассницы / Одноклассницы

Три подруги Віка, Світлана і Даша кидають свої справи і їдуть в Сочі на дівич-вечір до колишньої однокласниці Каті, щоб як слід там відірватися. Веселощі в розпалі і шампанське ллється рікою, але тут трапляється те, чого ніхто не міг очікувати - в самий розпал свята Катя застає свого нареченого з пишногрудою блондинкою. Наречена в істериці. Вона замикається в номері і каже, що готова вийти за першого зустрічного, аби не за нього. Весілля призначено на завтра і у рішучих подруг є всього лише одна ніч, щоб знайти Каті нового чоловіка. Чи вдасться їм це?

У картині задіяний яскравий акторський склад - Світлана Ходченкова, Катерина Вілкова, Валентина Мазуніна, Ольга Кузьміна, Роман Юнусов, Дмитро Хрустальов, Антон Макарський, Денис Косяков, Ілля Любимов, а також епізодичну роль відіграє Алла Міхеєва, зірка шоу «Вечірній Ургант».

imbd_logo Created with Sketch.
3.1/10
Рік
2016
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Світлана Ходченкова, Катерина Вілкова, Валентина Мазунино, Ольга Кузьміна, Арарат Кещян, Роман Юнусов, Дмитро Хрустальов
Режисер
Дмитро Суворов
Сценарій
Василь Рівненський
Прокат
З 16 червня 2016 по 29 червня 2016
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
16+