Офісний розковбас (16+)

Офісний розковбас (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Офісний розковбас» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Офисный расколбас / Office Uprising

Якось керівнику однієї фірми з виробництва зброї здалося, що його офісні робітники не дуже поспішають виконувати свою роботу. Аби повернути менеджерам та бухгалтерам бадьорість та ентузіазм, керівник дав усім випити енергетичний напій. Його спеціально розробляли для військових, на яких чекає важливий бій. Та щось пішло не так. Диво-напій викликав не бажання наполегливо працювати, а бажання вбивати. Тож тепер кожен пригадає своєму колезі давню образу. За щасливим збігом обставин Десмонд (Брентон Туєйтес) запізнився цього дня на роботу і напій не випив. Його психіка не ушкоджена, та цьому зарано радіти, поки тебе намагаються вбити озвірілі колеги. Вони навіть доступ до новітньої зброї знайшли.

Комедійний фільм жахів «Офісний розковбас» продемонструє наскільки жвавим може бути день в звичайному офісі. Режисером стрічки став Лін Одінґа, за плечима якого 7 телесеріалів та 3 короткометражки. Це друга його робота для великого екрану.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, хоррор, зомбі
В головних ролях
Брентон Туєйтес, Джейн Леві, Каран Соні, Закарі Лівай, Курт Фулер, Алан Річсон, Беррі Шебака Хенлі
Режисер
Лін Одінґ
Сценарій
Йєн Шорр
Прокат
З 19 липня 2018, орієнтовно по 01 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16+