Оггі

Оггі (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Оггі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Огги / Oggy et les cafards

«Оггі» - захоплюючий мультфільм про добродушного кота Оггі. Він чарівливий та лагідний, любить смачно поїсти та поринути у мрії. Його життя було б сповнене ніжності та споглядання краси навколишнього світу, якби не дивні сусіди. Три таргани зі спотвореним почуттям прекрасного постійно прагнуть зіпсувати життя котику. Вони готові без перепочину вигадувати все нові й нові способи насолити Оггі. Ціль їхнього існування – пнути Оггі, вдарити його або ж скинути на його голову щось тяжкеньке. І в яких би умовах не опинялися герої – чи то кам’яний вік, середньовіччя або ж епоха космічних відкриттів та нанотехнологій – вони завжди будуть непримиримими ворогами.

Повнометражний мультфільм «Оггі» створено на основі французького комедійного серіалу «Оггі та таргани». Впродовж 9 років кіт Оггі вів запеклу боротьбу з трьома нестерпними тарганами. Єдиним помічником у цьому протистоянні не на життя, а на смерть, впродовж усього серіалу був двоюрідний брат Оггі – запальний та прагматичний Джек, повна протилежність лагідного та доброзичливого Оггі. Творцями повнометражного мультфільму виступили ті ж режисери та сценаристи, що працювали і над створенням мультсеріалу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, сімейний
Режисер
Олівер Жан-Марі
Сценарій
Олівьє Жан Марі, Жан-Ів Рембо
Прокат
З 14 листопада 2013
Тривалість
80 хв.