Навколо футболу

Навколо футболу (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Навколо футболу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Околофутбола /

Драма "Навколо футболу" проливає світло на існування закритого від сторонніх очей життя вболівальників. Найагресивніші та найжорстокіші прихильники гри приходять на матчі не заради видовища, а заради можливості помірятися силами з фанатами команди-супротивника. Вони називають такі групи підтримки "фірмами". Потрапивши у "фірму", ти залишаєшся у ній на все життя. Перейнявши лінію поведінки в англійських хуліганів, росіяни внесли у навколофутбольні бійки жорстокість та азарт, які раніше діди та прадіди проявляли у кулачних боях – "стінка на стінку".

Фільм "Навколо футболу" заснований на реальних подіях, які і надихнули режисера Антона Борматова та сценариста Дмитра Лемешева взятися за спортивну тематику. Багато хто з героїв картини списаний з реальних фанатів, а деякі з них навіть виступили консультантами при написанні сценарію. Для цих хлопців бійка після матчу - сенс життя, віддушина, єдиний спосіб викиду енергії, отримання задоволення. Події, показані у стрічці, проходили після футбольних матчів у Москві та Пітері і отримали широкий розголос у пресі. За словами самих навколофутбольних ультрас, це радше виглядало як реклама, аніж критика руху.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
драма
В головних ролях
Олександр Ратніков, Павло Єрликов, Григорій Іванець, Іван Фомінов, Дарья Мінгазетдінова, Володимир Царулков
Режисер
Антон Борматов
Сценарій
Дмитро Лемешев
Прокат
З 26 вересня 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років