Олдбой

Олдбой (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Олдбой» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Олдбой / Oldboy

Трилер «Олдбой» розповідає про Джо Дюсетта (Джош Бролін). 20 років тому його викрали та силою утримували в ув’язненні, не пояснюючи причин таких дій. Несподівано отримавши свободу, Джо попри все хоче дістатися до того, хто так легко зруйнував його життя. Таємничий зловмисник не зупиняється на тому, що він вже вчинив. Він вигадує для Джо ще більш хитромудрі випробування. Тепер герою потрібно визволити з рук негідника свою єдину доньку.

Бойовик «Олдбой» являється рімейком однойменної південнокорейської картини, знятої в 2003 році. Беручись до роботи над фільмом режисер Спайк Лі звернувся до Пака Чхан Уку, творця оригінальної картини, за благословенням. Ідея перезняти культовий фільм народилася ще у 2009 році, однак до зйомок діло не дійшло. Причиною тому – судові тяжби південнокорейських видавців коміксу про Олдбоя, які були проти екранізації. Тоді режисером картини міг стати Стівен Спілберг, а до головної ролі готувався Уілл Сміт. Повторно про перезапуск заговорили у 2011. Версія Спайка Лі не являється точним повтором оригінальної історії. Аби тримати глядача у напрузі до останніх хвилин режисер дещо змінив кінцівку.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, драма, детектив
В головних ролях
Джош Бролін, Елізабет Олсен, Шарлто Коплі, Семюел Л. Джексон, Ханна Саймон, Ханна Уер
Режисер
Спайк Лі
Сценарій
Гарон Цучія, Нубакі Мінегіші, Марк Протосевіч
Прокат
З 05 грудня 2013
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
16 років