Шеф

Шеф (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шеф» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шеф /

Консерватизм чи зухвальство? Традиції чи новаторство? Про те, що краще для сучасної кухні, розповість глядачу комедія «Шеф», головну роль в якій виконав Жан Рено. Ви від душі посмієтеся над пікантним французьким гумором, а також побачите як впертість та сміливість, роблять з неофіта в царині кулінарної майстерності справжнісінького короля кухні.

У французьких комедійних стрічках можна прослідкувати особливе ставлення до теми ресторанної культури. Цей фільм — черговий шанс для глядача опинитися у дивовижному світі вишуканих страв, і для цього зовсім необов’язково замовляти столик заздалегідь.

Комедія протиставляє між собою не просто двох чудових кухарів, а також і різні кулінарні стилі: класичний консервативний та сміливий модний. Що ж виявиться смачніше для глядача? Про це ви дізнаєтесь переглянувши нову комедію Деніеля Коена.

Скидається на те, що режисер черпав натхнення з історії «Крильце чи ніжка», в якій йшлось про протистояння американської та європейської кухні. Деніел Коен, в свою чергу, вирішив провести паралель майстерства шеф-кухара, який є визнаним генієм своєї справи, та одначе у якого вичерпалось натхнення, і талановитого хіміка – прибічника молекулярної кухні. Особливість його манери приготування їжі полягає у тому, що смак деяких інгредієнтів може бути геть непередбачуваним.

«Шеф» — це прекрасна комедія, і загалом саме завдяки акторському дуету Жана Рено та Мікаеля Юна. Не проґавте можливість побачити протистояння двох майстрів своєї справи, начинене достатньою кількістю гумору та подане з прекрасним пікантним соусом.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Франція, Іспанія
Мова дублювання
російська (укр.суб.)
Жанр
комедія
В головних ролях
Жан Рено, Мікаель Юн, Рафаель Агоге, Жюльєн Буассельє, Салом Стевенен, Серж Ларів’є, Ісса Думбія, Bun Hay Mean, П’єр Верн’є, Сантьяго Сегура
Режисер
Деніел Коен
Сценарій
Деніел Коен
Прокат
З 14 червня 2012
Тривалість
85 хв.