Тіло і душа (16+)

Тіло і душа (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Тіло і душа» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

О теле и душе / On Body and Soul

Сором’язлива та дивакувата Марія (Александра Борбей) працює інспектором з якості. Вона ні з ким не спілкується, але не може позбавитись нав’язливих думок про одного свого колегу. На цьому ж підприємстві працює фінансовим директором Ендрю (Геза Морчані). Він більш відкритий до спілкування, проте такий же самотній, як і Марія. На спеціальних сеансах психотерапії вони дізнаються, що щоночі бачать однакові сни – ніби вони олені посеред лісу. Спорідненість між ними стає дедалі очевиднішою. Проте через свою нерішучість стосунки уві сні, сповнені ніжності один до одного, їм складно перенести у реальне життя.

Мелодрама «Тіло і душа» – переможець основної конкурсної програми Берлінського кінофестивалю 2017 року. Окрім головної нагороди, стрічка виборола приз екуменічного журі та нагороду ФІПРЕССІ. Режисером та сценаристом стрічки стала угорка Ільдіко Еньєді, яка свого часу отримала відзнаку Каннського кінофестивалю за кращий режисерський дебют.

imbd_logo Created with Sketch.
7.6/10
Рік
2017
Країна
Угорщина
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Олександра Борбей, Золтан Шнайдер
Режисер
Ільдіко Еньєді
Сценарій
Ільдіко Еньєді
Прокат
З 30 листопада 2017, орієнтовно по 06 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
16+