Виживуть лише коханці

Виживуть лише коханці (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Виживуть лише коханці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Выживут только любовники / Only Lovers Left Alive

Головні герої фільму «Виживуть лише коханці» – вампіри Адам (Том Хіддлстон) та Єва (Тільда Суінтон). Вони разом понад тисячу років і декілька століть тому вирішили перестати вбивати людей заради свіжої крові, добувають її у лікарнях. Розмірене життя парочки закінчується, коли у місто приїздить молодша сестра Єви – Ава (Міа Васьковська). Неврівноважена родичка готова постійно вбивати і невдовзі закохані мають тікати в Алжир, подалі від Ави. Однак неприємності звалюються на їхні голови з новою силою.

Картина «Виживуть лише коханці» – дітище Джима Джармуша («Поза законом», «Ніч на землі», «Мрець»), чотириразового володаря «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю. Картина, які і інші його роботи, вперше була показана на конкурсній програмі Канн. Над створенням цього фільму Джармуш працював давно, тільки пошуки джерел фінансування зайняли у нього довгих 7 років. Знімальний період припав на літо 2012 року, робота велася на трьох континентах. За словами самого Джармуша, дана картина вимагала від нього найбільш сильної емоційної віддачі за всю його кар’єру.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Великобританія , Німеччина , Франція , Кіпр , США
Мова дублювання
російська, оригінал з субтитрами
Жанр
фантастика , трилер , драма
В головних ролях
Том Хіддлстон , Тільда ​​Суїнтон , Міа Васиковська , Джон Херт , Антон Єльчин , Джеффрі Райт , Сліман Дазі , Картер Логан , Уейн Брінсон , Алі Емін
Режисер
Джим Джармуш
Сценарій
Джим Джармуш
Прокат
З 10 квітня 2014
Тривалість
122 хв.
Вікові обмеження
16 років