Упс... Ной відплив

Упс... Ной відплив (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Упс... Ной відплив» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Упс... Ной уплыл / Ooops! Noah is Gone...

Давним-давно на Землі стався потоп. І всі жителі повинні були загинути. Але порятунком для мешканців планети став Ной, який побудував величезний ковчег. За задумом, туди мали б поміститися всі-всі-всі – люди, звірі, птахи, риби, комахи. Кожної тварі по парі. От тільки чарівні та добродушні тато й син гніздовки чомусь не потрапили до списку запрошених звірів. Та й мама з донькою ворчаки скоріше за все залишаться за бортом. Прирікати себе на вірну смерть зовсім не хочеться, тож доведеться якось перехитрити і лева, відповідального за набір звірів, і охоронців-горил на вході до ковчегу, і фламінго, що перевіряє списки. І ще хотілося б, аби ніхто з хижаків тебе не з'їв, поки триватиме плавання.

Комедія «Упс ... Ной поплив!» – спільна робота мультиплікаторів з Німеччини, Бельгії, Люксембургу та Ірландії. Незвичайний сюжет припаде до душі юним любителям захоплюючих історій. А яскраві ні на кого не схожі персонажі мають усі шанси стати улюбленцями малюків.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2015
Країна
Німеччина, Бельгія, Люксембург, Ірландія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди
В головних ролях
Дермот Магенніс, Каллум Малоні, Тара Флінн, Ava Connolly, Пол Тайлак, Алан Стенфорд, Ейлін Мітен, Патрік Фіцсімонс, Карла Бекер, Франціска Фріде
Режисер
Тобі Генкель, Шон МакКормак
Сценарій
Річі Конрой, Тобі Генкель, Марк Ходкінсон
Прокат
З 20 серпня 2015 по 09 вересня 2015
Знижки в будні до 18:00 з:
27 серпня 2015 р.
Тривалість
87 хв.