Відкриті вікна

Відкриті вікна (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Відкриті вікна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Открытые окна / Open Windows

Головний герой кримінального трилеру «Відкриті вікна» – Нік (Елайджа Вуд). Вже тривалий час він фанат відомої актриси Джил Годдард (Саша Грей) та редактор її неофіційного сайту. Одного разу він перемагає у конкурсі, призом у якому є вечеря з зіркою після прем’єри її чергового фільму. Незадовго до вечері з Ніком зв’язуються та повідомляють, що зустріч відміняється. Сам того не підозрюючи, Нік стає співучасником чітко спланованого злочину. Мимоволі ставши помічником бандитів, він намагається попри все вберегти свого кумира від небезпеки та усіма доступними йому засобами перешкодити вбивству. Бездіяльність, так само як і зволікання або нерішучість, неодмінно призведуть до фатальних наслідків.

Творці картини – багатонаціональна команда із Франції, Іспанії та США. Автор сценарію та режисер – Начо Вігалондо – номінант на премію «Оскар» за кращий короткометражний фільм. Відтоді від двічі пробував себе у великому кіно («Часова петля», «Прибулець із космосу»).

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2014
Країна
Франція, Іспанія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Елайджа Вуд, Саша Грей, Ніл Мескелл, Улісс Лопес, Начо Вігалондо
Режисер
Начо Вігалондо
Сценарій
Начо Вігалондо
Прокат
З 25 вересня 2014 по 01 жовтня 2014
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років