Сезон полювання: Байки з лісу

Сезон полювання: Байки з лісу (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сезон полювання: Байки з лісу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сезон охоты: Байки из леса / Open Season: Scared Silly

Ведмідь-грізлі Буг ніколи не вирізнявся сміливістю та відвагою. Найменший шурхіт у лісі здатен викликати в нього паніку, що вже казати про серйозні пригоди. Оленю Елліоту спадає на думку ідея відучити Буга від його вічних страхів. Задля цього непогано б вирушити в Темний ліс. До того ж такса Сосиска люб'язно погодилася скласти компанію. Прогулянка цією місцевістю має збадьорити і виховати в боягузливого ведмедя хоробрість. Але чи буде цей похід таким легким та безтурботним, як він уявляється Елліоту? Саме це й належить перевірити.

Мультфільм «Сезон полювання: Байки з лісу» – продовження улюбленої історії про ведмедя Буга та його друзів. Цей фільм є четвертим в серії. Уперше боягузливий грізлі з'явився на великому екрані 2006 року. У написанні сценарію взяли участь Джон Б. Карлс та Стів Мур – автори першої історії про пригоди ведмедя Буга та оленя Елліота. Режисуру довірили Девіду Фейссу, який зняв багато мультсеріалів.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Год
2016
Страна
США
Язык дублирования
украинский, русский (Ялта)
Жанр
мультфильм, комедия, семейный
В главных ролях
Уилльям Таунсенд, Мелисса Штурм,Тревор Дивэлл, Гари Чок
Режиссер
Дэвид Фейсс
Сценарий
Карлос Коткин, Джон Б. Карлс, Стив Мур
Прокат
С 02 червня 2016 по 22 червня 2016
Прем'єрний період до
5 червня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
6 червня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Продолжительность
84 мин.
Возрастное ограничение
0+