Орбіта 9

Орбіта 9 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Орбіта 9» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Орбита 9 / Órbita 9

Головну героїню фільму звуть Єлена (Клара Лаго). Зараз їй 20 років і все своє життя вона провела на борту космічного корабля. Передбачається, що корабель досягне цілі через 19 років. Вона живе в самотності і ніколи не зустрічалася з людиною. На кораблі трапляється поломка і усуне її відправлений спеціально для цього Алекс (Алекс Гонсалес). Спілкування з хлопцем повністю переверне все її уявлення про світ. Алекс зуміє не тільки розширити уявлення дівчини про людей і спілкуванні між ними, а й відкриє секрети, дізнатися про які вона не повинна була.

Фантастичний фільм «Орбіта 9» знятий спільно кінематографістами з Іспанії і Колубмії. Режисером і автором сценарію картини став Хатем Храіче. Це перша його режисерська робота для великого екрану. У написанні сценаріїв його досвід багатший – за плечима короткометражки і три повнометражні фільми. Головна жіноча роль дісталася іспанці Кларі Лаго. Ця ж актриса знімалася у фільмі «Бункер» за сценарієм Хатема Храіче.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2017
Країна
Іспанія, Колумбія
Озвучений
українською мовою
Жанр
фантастика, драма, мелодрама
В головних ролях
Клара Лаго, Алекс Гонсалес, Андрес Парра, Белен Руеда, Крістіна Ліллі, Джон Алекс Кастільо
Режисер
Хатем Храіче
Сценарій
Хатем Храіче
Прокат
З 15 червня 2017, орієнтовно по 28 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
12+