Острів везіння

Острів везіння (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Острів везіння» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Остров везения /

Головний герой комедії «Острів везіння» Роман (Роман Юнусов) – телеведучий, що лишився без роботи. Тепер його головне заняття – розважати гостей на дешевих весіллях. Вирішивши не падати духом та використовувати у житті кожен шанс, Роман відправляється у подорож на круїзному лайнері. Якось одного вечора неймовірний збіг обставин, які герой ледь-ледь пригадує на ранок, приводять Романа на безлюдний острів. Разом з ним у тропічному раю опиняються три кралі – фіналістки конкурсу краси. Аби не впасти у немилість до розлючених рішучих дівчат, герой змушений їх обманювати. Він підтримує в них впевненість у тому, що конкурс краси триває і вони мають брати участь у змаганнях, що оголошує ведучий. Насправді ж цій четвірці просто потрібно вижити та дочекатись порятунку.

На рахунку режисера «Острова везіння» Кирила Козлова багато комедій, які формують лице сучасного російського кінематографа - «З новим роком, мами!», «Вагітний», «Службовий роман. Наш час». Головну чоловічу роль у картині виконав комік зі стажем Роман Юнусов, який розпочав свою кар’єру в Comedy Club та з успіхом веде декілька шоу на російському телебаченні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Роман Юнусов, Світлана Ходченкова, Анна Хількевич, Агнія Дітковскіте, Олексій Чумаков, Тетяна Орлова
Режисер
Кирил Козлов
Сценарій
Святослав Савченко, Костянтин Трофимов
Прокат
З 05 грудня 2013
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
16 років