Віджа: Походження зла

Віджа: Походження зла (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Віджа: Походження зла» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ouija: Origin of Evil

Дії розгортаються майже за 50 років до подій, показаних в першому фільмі. Еліс Зендер (Елізабет Різер) овдовіла і сама виховує двох дочок. Основний її заробіток – організація спіритичних сеансів. Ні про який зв'язок із потойбічними силами мова не йде, усі спецефекти жінці допомагають організувати дівчатка Пауліна та Доріс. Одного разу Еліс приносить в будинок новий реквізит – дошку Віджа. Річ мала лише додати колориту постановочним сеансам. Однак з її появою молодшу з дівчаток, Доріс, ніби підмінили. В життя сім'ї втрутилися сили, впоратися з якими ніхто не в силах.

Фільм жахів «Віджа: Походження зла» є приквелом до фільму жахів «Віджа. Дошка диявола», який вийшов у 2014 році. Склад команди, яка працювала над другою частиною, змінився. Режисерське крісло цього разу зайняв Майк Фленеган. Він же разом з Джеффом Ховардом взяв участь у написанні сценарію. І Ховард, і Фленеган присвятили свою кар'єру зйомкам трилерів і фільмів жахів.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, жахи
В головних ролях
Даг Джонс, Генрі Томас, Лін Шей, Кейт Сігел, Елізабет Різер, Анналіса Бассо
Режисер
Майк Фленеган
Сценарій
Майк Фленеган, Джефф Ховард
Прокат
З 27 жовтня 2016, орієнтовно по 16 листопада 2016
Прем'єрний період до
2 листопада 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
03 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
16+