Такий самий зрадник, як і ми

Такий самий зрадник, як і ми (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Такий самий зрадник, як і ми» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Такой же предатель, как и мы / Our Kind of Traitor

Приїхавши в Марокко англійці Перрі (Юен МакГрегор) і Гейл (Наомі Харріс) легко заводять знайомства з іншими відпочиваючими. Серед них виявляється російський олігарх Дмитро (Стеллан Скарсгард). Не вдаючись у подробиці, він просить Перрі передати британській розвідці флешку з цінною інформацією. Там міститься компромат на багатьох європейських політиків і бізнесменів. Для Дмитра ціна цієї інформації дорівнює ціні його життя і безпеки його близьких. Але чи захочуть належним чином використовувати ці дані ті, до кого вони потрапили?

Трилер «Такий самий зрадник, як і ми» знятий за однойменною книгою Джона ле Карре. Режисерське крісло дісталося Сюзанні Уайт. Це перша її робота на великому екрані, та в послужному списку понад десять успішних серіалів на британському телебаченні. Як і дії картини, зйомки проходили на території Великобританії, Марокко, Франції та Фінляндії. Приступили до роботи в березні 2014 і знімали близько 10 тижнів.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2016
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер
В головних ролях
Юен МакГрегор, Деміен Льюїс, Стеллан Скарсгард, Наомі Харріс, Джеремі Нортэм
Режисер
Сюзанна Уайт
Сценарій
Хуссейн Аміні, Джон ле Карре
Прокат
З 12 травня 2016 по 25 травня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
12 травня 2016 р.
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16+