Велика втеча

Велика втеча (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Велика втеча» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ozzy

У бігля на прізвисько Оззі чудові господарі, про яких мріє кожен пес. Оззі має з ким погратися, побігати й пострибати. Але людям потрібно кудись далеко їхати й разом із собаками туди не можна. Найрозумніший вихід – залишитися в шикарному спа-готелі для тварин, допоки господарі подорожуватимуть. Але щойно машина з людьми зникла з очей, Оззі відчув весь жах ситуації, в якій він опинився. Ніякий це не курорт для собак, а справжнісінька тобі в'язниця. Терпіти крик та стусани наглядачів він не збирається. Потрібно планувати втечу. Разом із іншими мешканцями цього непривітного місця Оззі спробує перехитрити наглядачів.

Мультфільм «Велика втеча» припаде до душі юним любителям свійських тварин. Над створенням анімаційного фільму працювали кінематографісти з Канади та Іспанії. Для режисерів це дебютна робота на великому екрані, тоді як сценарист має величезний досвід роботи над сюжетами комедій.

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2016
Країна
Іспанія, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Джеймс Шоу, Бенхамін Натан-Серіо, Френк Робледано
Режисер
Начо Ла Каза, Альберто Родрігез
Сценарій
Хуан Рамно Руіз де Сомавіа
Прокат в Одесі Котовского та Сумах
З 03 листопада 2016, орієнтовно по 07 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
03 листопада 2016 р.
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+