Паганіні: Скрипаль Диявола

Паганіні: Скрипаль Диявола (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Паганіні: Скрипаль Диявола» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Паганини: Скрипач Дьявола / The Devil's Violinist

«Паганіні: Скрипаль Диявола» - фільм-біографія про найвеличнішого скрипаля Ніколо Паганіні (Девід Герретт). Від самого дитинства він присвятив себе музиці та не уявляв свого існування без скрипки. Сучасники стверджували, що не чули більш віртуозної гри на цьому інструменті. Паганіні годинами відточував прийоми передання звуку, забуваючи про їжу та сон. Однак круг його інтересів не замикався на одній тільки грі на скрипці – Паганіні брав від життя усе. Він промотував життя та полюбляв жіночу увагу, орієнтувався тільки на своє уявлення про те, що правильно, а що ні. Можливо, така багатогранність натури і допомогла йому досягти вершин майстерності. Одні приписували його талант Божому дару, інші ж пояснювали його неймовірні здібності угодою з Дияволом.

«Паганіні: Скрипаль Диявола» - далеко не перша спроба перенести життя великого скрипаля на екран. Британець Бернард Роуз так захопився темою Паганіні, що став для фільму одночасно режисером, автором сценарію та оператором. А виконавець головної ролі німець Девід Герретт, окрім своєї основної задачі при створенні фільму, взяв на себе ще й продюсування, а також особисто склав деякі музичні твори, що лунають у фільмі у його виконанні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Німеччина, Італія
Мова дублювання
українська
Жанр
мюзикл, драма, біографія
В головних ролях
Девід Герретт, Джаред Харріс, Джоелі Річардсон, Крістіан МакКей, Вероніка Феррес, Хельмут Бергер
Режисер
Бернард Роуз
Сценарій
Бернард Роуз
Прокат
З 05 грудня 2013
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
16 років