Шалене розлучення

Шалене розлучення (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шалене розлучення» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь вразнос / Papa ou maman

Подружжя Флоранс (Марина Фоіс) і Вінсент (Лоран Лафітт) зовсім нещодавно були зразковою парою. Але життя не стоїть на місці, і вони вирішують розійтися. Розподіл майна навряд чи стане болючим. От тільки з ким житимуть діти Флоранс і Вінсент ніяк не визначатися. Адже отримавши довгоочікувану свободу, і він, і вона хотіли б більше часу приділяти кар'єрі. А з трьома дітьми це буде неможливо. Прийняти рішення доведеться самим дітям. З непідробним ентузіазмом татусь візьметься робити все, щоб діти не захотіли залишитися з ним. Але і матуся не збирається відставати, їй теж є чим злякати малечу.

Комедія «Шалена сімейка» отримала приз глядацьких симпатій кінофестивалю Альп д'Юез в січні 2015 року. Режисер Мартін Бурбулон, для якого цей фільм дебютний, тривіальну тему розлучення зумів показати в несподіваному ракурсі. Сценарій написали спільно Матьє Делапорт, Жером Фанстен і Александр де Ла Пательера, які звикли працювати в команді («Хранитель місяця»).

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2015
Країна
Франція, Бельгія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Лоран Лафітт, Марина Фоіс, Жюдит Ель Зейн, Мікаель Абітбуль, Ванесса Гуiд, Мішель Вюйєрмоз, Анн Ле Ні
Режисер
Мартін Бурбулон
Сценарій
Матьє Делапорт, Жером Фанстен, Олександр де Ла Пательера
Прокат
Ялта з 30.07.2015; Всі регіони з 06 серпня 2015 по 19 серпня 2015
Прокат у Львові до:
26 серпня
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
16 років