Метелик (16+)

Метелик (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Метелик» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мотылек / Papillon

У 1931 році Анрі Шарьєра (Чарлі Ганнем) безпідставно звинувачують у вбивстві та ув’язнюють у одну з найсуворіших тюрем тогочасного світу. Кожен день перебування у неволі Анрі присвятив розробці плану втечі. За час ув’язнення він здійснив дев’ять спроб вибратися на волю. Зрештою йому таки вдалося втекти завдяки союзу з фальшивомонетником Луї Дега (Рамі Малек). Це сталося в 1941 році.

Кримінальна драма «Метелик» заснована на реальних подіях. В основу сценарію ліг однойменний автобіографічний роман самого Анрі Шарьєра, виданий у 1969 році. Книжку вперше було екранізовано в 1972 році. Повторне перенесення на екран здійснив датський режисер Міхаель Ноер. Фільм знято у копродукції Сербії, Чорногорії, Мальти та США. Головну роль виконав британець Чарлі Ганнем («Тихоокеанський рубіж», «Хулігани», «Меч короля Артура»). Географія зйомок охопила практично всю Європу. Більшість сцен було відзнято у Сербії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США, Сербія, Чорногорія, Мальта
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, кримінал, драма
В головних ролях
Чарлі Ганнем, Томмі Фленаган, Рамі Малек, Ів Х'юсон, Майкл Сока, Брайан Вернел
Режисер
Міхаель Ноер
Сценарій
Анрі Шарр'єр, Аарон Ґазиковскі
Прокат
З 27 вересня 2018, орієнтовно по 17 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
133 хв.
Вікові обмеження
16+