Параноя

Параноя (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Параноя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Паранойя / Paranoia

Головний герой фільму «Паранойя» - Адам Кессіді (Ліам Хемсворт). Він виріс у Брукліні та понад усе хоче мати хорошу роботу, аби гідно забезпечити старість своєму батькові. Тільки-но влаштувавшись до телекомунікаційної компанії (однієї з двох провідних на ринку), хлопець припускається помилки, яка загрожує звільненням. Проте, замість цього голова компанії Ніколас Уайт (Гарі Олдмен) пропонує йому угоду, від якої неможливо відмовитись. Адам повинен влаштуватися на роботу до конкурентів та зайнятися промисловим шпіонажем. Аби легше було пробратися на саму верхівку, стилісти змінюють Адама. Тепер в нього є ексклюзивний спорткар, елітне житло та прихильність президента іншої компанії Джека Годдарда (Харрісон Форд). Розкриття таємниці загрожує йому тюремним строком, і це лише в тому випадку, якщо колишні партнери, а нині люті вороги Уайт і Годдард лишать його у живих.

Трилер «Паранойя» знято режисером Робертом Лукетічем («Білявка у законі», «Двадцять одне», «Гола правда»). Досягши успіху у створенні комедій, які особливо добре вдаються Лукетічу, він вдосконалює вміння знімати трилери, що не ослабляють напруження від першого до останнього кадру.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Франція
Мова дублювання
українська, російська (Одеса)
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Ліам Хемсворт, Гарі Олдман, Ембер Херд, Харрісон Форд, Лукас Тілл, Ембет Девідц
Режисер
Роберт Лукетіч
Сценарій
Джейсон Дін Холл, Беррі Леві, Джозеф Фіндер
Прокат
З 15 серпня 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
14 років