Париж босоніж (12+)

Париж босоніж (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Париж босоніж» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Чудеса в Париже / Paris pieds nus

Фіона (Фіона Гордон) – бібліотекар невеликого канадського містечка, яка живе пересічним життям. Несподівано вона отримує дивний лист з Парижу від її 88-річної тітки Марти. Фіона кидає все і сідає на перший же літак до столиці Франції. Приїхавши в чужу країну і знайшовши будинок своєї родички, вона розуміє, що та зникла. Після серії дивовижних, катастрофічних і неймовірно смішних пригод Фіона зустрічає Домініка (Домінік Абель) — рокового бездомного красеня. Після зустрічі з дівчиною, він постійно її переслідує і не бажає залишити одну. Пригоди тільки починаються!

Прем'єрний показ стрічки «Париж босоніж» відбувся в рамках програми кінофестивалю Telluride 2 вересня 2016 року. Також в 2016 році картина стала призером кінофестивалю в Денвері і отримала глядацьку нагороду на кінофестивалі Mill Valley. Художньому дуету Фіони Гордон та Домініка Абеля вже 25 років, і весь цей час в їх творчості, театральному та кінематографічному, так чи інакше зачіпається тема незручності і абсурдності в людських відносинах.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Домінік Абель, Фіона Гордон, Емануель Ріва, П'єр Рішар, Іван Ле Гофф
Режисер
Домінік Абель, Фіона Гордон
Сценарій
Домінік Абель, Фіона Гордон
Прокат
З 10 серпня 2017, орієнтовно по 16 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 10 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
83 хв.
Вікові обмеження
12+