Паркер

Паркер (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Паркер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Паркер / Parker

Бути злодієм не так вже й складно, але бути злодієм з вищої ліги – це вже мистецтво. Головний герой цього фільму на ім'я Паркер (Джейсон Стетхем) саме такий. Крім того, він дотримується свого власного кодексу честі: не красти у людей, які самі мають потребу в грошах, і не заподіювати страждання тим, хто цього не заслуговує. Але трапляється дещо, що змушує Паркера порушити свої ж правила. Щось, що наповнює його холодний розум непереборною жагою помсти.

Під час останньої операції все пройшло якнайкраще: ніхто не постраждав, поліція не висить на хвості, а зірваний куш досить великий, для того щоб залягти на дно і ще дуже довго взагалі не думати про гроші. Але, схоже, декому грошей ніколи не буває достатньо. Команда, з якою працював Паркер, вирішує зрадити його заради виручки. Вони забирають все і залишають його вмирати на самоті. Виживши, головний герой клянеться самому собі, що обов'язково помститься, чого б йому це не коштувало.

Паркер стежить за своїми колишніми партнеріами до Палм-Біч – улюбленого місця відпочинку заможних знаменитостей. Саме там грабіжники планують провернути свою наступну справу. Зображуючи багатого техасця, Паркер знаходить незвичайного партнера – молоду красуню Леслі (Дженніфер Лопес). Вона розумна, талановита і амбітна, ось тільки з готівкою проблеми. Разом вони розробляють план, згідно з яким здійснитися масштабне пограбування, задумане колишніми спільниками Паркера. Вони заволодіють всім награбованим, залишившись при цьому абсолютно чистими. Не пропустіть один з головних кримінальних трилерів цієї зими з неповторним Джейсоном Стетхемом і чарівною Дженніфер Лопес у головних ролях.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
російська (укр. суб.)
Жанр
трилер, кримінал
В головних ролях
Джейсон Стейтем, Дженніфер Лопез, Боббі Каннавале, Сала Бейкер, Нік Нолті, Кліфтон Коллінз мл., Майкл Чікліс, Уенделл Пірс, Емма Бут, Петті
Режисер
Тейлор Хекфорд
Сценарій
Джон Дж. МакЛафлін, Дональд Е. Уестлейк
Прокат
З 24 січня 2013
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
16 років